Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

8. Franciszek Wastkowski | Konie przed chatą, 1880 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Konie przed chatą, 1880 r.
Konie przed chatą, 1880 r. - 1Konie przed chatą, 1880 r. - 2

Franciszek Wastkowski (1843 Warszawa – 1900 tamże)

Konie przed chatą, 1880 r.

olej, płótno, 108 x 169 cm sygn. p.d. i dat.: F.Wastkowski / 1880