Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 9 lutego 2019

124. Franciszek Turek | Łubin w wazonie, 1936 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaŁubin w wazonie, 1936 r.
124
Łubin w wazonie, 1936 r.

Franciszek Turek (1882 Kraków - 1947 Kraków)

Łubin w wazonie, 1936 r.

akwarela, papier, 69,5 × 49 cm w świetle ramy
sygn. i dat. śr. dół: FrTurek 17636

Cena wylicytowana
1 500 zł