Varia 12 / 2 lipca 2016

81. Franciszek Tatula | Widok na Ratusz z góry Przemysława w Poznaniu

aAukcje archiwalneVaria 12Widok na Ratusz z góry Przemysława w Poznaniu
81
Widok na Ratusz z góry Przemysława w Poznaniu

Franciszek Tatula (1889 Poznań-1946)

akwaforta, papier, 19,5 x 28,5 cm (odcisk)
sygn. p. d.: ołówkiem rysował Fr. Tatula oraz l. d. tytuł pracy

Cena wylicytowana
1 100 zł