Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

1. Franciszek Streitt | Wiosenne porządki, 1870 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Wiosenne porządki, 1870 r.
Wiosenne porządki, 1870 r. - 1Wiosenne porządki, 1870 r. - 2

Franciszek Streitt (1839 Brody ? 1890 Monachium)

Wiosenne porządki, 1870 r.

olej, płótno, 29 x 24 cm, sygn. i dat. l.d.: Streitt 1870