Aukcja Malarstwa Polskiego / 26 czerwca 2024

9. Franciszek Ruśkiewicz | Widok górski, 1866 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoWidok górski, 1866 r.
Franciszek Ruśkiewicz | Widok górski, 1866 r.Franciszek Ruśkiewicz | Widok górski, 1866 r.Franciszek Ruśkiewicz | Widok górski, 1866 r.

Franciszek Ruśkiewicz (1819-1883)

Widok górski, 1866 r.

olej, płótno dublowane, 83,5 x 71,5 cm (owal), sygn. i dat. p.d.: Ruśkiewicz / 1866

Cena wylicytowana
15 000 zł *Sprzedaż warunkowa