Varia 41 / 19 maja 2021

7. Franciszek Kostrzewski | Scena rodzajowa, ok. 1909 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Scena rodzajowa, ok. 1909 r.
scena-rodzajowa-ok-1909-r-franciszek-kostrzewski-777858scena-rodzajowa-ok-1909-r-franciszek-kostrzewski-963609

Franciszek Kostrzewski (1826 Warszawa - 1911 tamże)

Scena rodzajowa, ok. 1909 r.

akwarela, papier, 44 x 34,5 cm, sygn. i dat. p.d.: F.Kostrzewski / 1909 ?

Cena wywoławcza:
2 500 zł