238. | Filiżanka z uchwytem w formie głowy łabędzia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 33Filiżanka z uchwytem w formie głowy łabędzia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
238
Filiżanka z uchwytem w formie głowy łabędzia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

porcelana złocona, wys. 8 cm, śr. spodka 14 cm

Cena wylicytowana
650 zł