228. | Filiżanka w stylu Biedermeier, Miśnia, ok. 1840 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Filiżanka w stylu Biedermeier, Miśnia, ok. 1840 r.
228
Filiżanka w stylu Biedermeier, Miśnia, ok. 1840 r.Filiżanka w stylu Biedermeier, Miśnia, ok. 1840 r.

Filiżanka w stylu Biedermeier, Miśnia, ok. 1840 r.

porcelana złocona, wys. filiżanki 7,5 cm, śr. spodka 13,5 cm, przetarcia złoceń na spodku