Varia 38 / 21 października 2020

244. Filiżanka do mokki, Ćmielów, okres Druckiego-Lubeckiego, ok. 1910 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Filiżanka do mokki, Ćmielów, okres Druckiego-Lubeckiego, ok. 1910 r.
244
filizanka-do-mokki-cmielow-okres-druckiego-lubeckiego-ok-1910-r

Filiżanka do mokki, Ćmielów, okres Druckiego-Lubeckiego, ok. 1910 r.

porcelana malowana, złocona, wys. 4,5 cm, śr. spodka 11,5 cm, cześciowe przetarcia złoceń

Cena wylicytowana
550 zł