43 Aukcja Młodej Sztuki / 29 listopada 2014

7. Filip Pręgowski | Grawitacja, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne43 Aukcja Młodej SztukiGrawitacja, 2013
Grawitacja, 2013

Filip Pręgowski

Grawitacja, 2013

olej, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł