62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

8. Filip Leoniak | Trzy kwadraty, 2015

HomeAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiTrzy kwadraty, 2015
Trzy kwadraty, 2015

Filip Leoniak

Trzy kwadraty, 2015

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Filip Leoniak 08.2015

Cena wylicytowana
1 000 zł