63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

55. Filip Leoniak | Ogniwo, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiOgniwo, 2016
55
Ogniwo, 2016

Filip Leoniak

Ogniwo, 2016

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie: F. Leoniak 2016

Cena wylicytowana
600 zł