2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

1. Filip Gruszczyński | Sen Jakuba (w uczynkach równy aniołom), 2015

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuSen Jakuba (w uczynkach równy aniołom), 2015
Sen Jakuba (w uczynkach równy aniołom), 2015 - 1Sen Jakuba (w uczynkach równy aniołom), 2015 - 2

Filip Gruszczyński (ur. 1978)

Sen Jakuba (w uczynkach równy aniołom), 2015

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn. p.d.: filippo IX 2015 oraz na odwrocie: Sen Jakuba (w uczynkach równy aniołom) | filippo IX 2015

Filip Gruszczyński Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektura i Urbanistyka. Dyplom otrzymał w 2004 roku. Od 2010 roku aktywny na polskim rynku sztuki. Artysta pełen pasji i pozytywnej energii. Inspirację do swoich obrazów czerpie z wyobraźni. Autor kilku wystaw indywidulanych m.in. w Nadarzyńskim Centrum Kultury, Centrum Kultury ?Artbem? i KluboGalerii w Warszawie. Jego obrazy znajdują się kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą, m.in. w RPA, Niemczech, Japonii, Belgii, Szwecji, Hiszpanii.
Cena wylicytowana
3 200 zł