6 Aukcja Sztuki XXI wieku / 18 lutego 2017

12. Filip Gruszczyński | Nina, 2016/17

Strona głównaAukcje archiwalne6 Aukcja Sztuki XXI wiekuNina, 2016/17
Nina, 2016/17

Filip Gruszczyński (ur. 1978)

Nina, 2016/17

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: filippo I 2017 oraz opisany na odwrocie

Filip Gruszczyński Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektura i Urbanistyka. Dyplom otrzymał w 2004 roku. Od 2010 roku aktywny na polskim rynku sztuki. Artysta pełen pasji i pozytywnej energii. Inspirację do swoich obrazów czerpie z wyobraźni. Autor kilku wystaw indywidulanych m.in. w Nadarzyńskim Centrum Kultury, Centrum Kultury ?Artbem? i KluboGalerii w Warszawie. Jego obrazy znajdują się kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą, m.in. w RPA, Niemczech, Japonii, Belgii, Szwecji, Hiszpanii.
Cena wylicytowana
1 500 zł