Varia 34 / 15 lutego 2020

144. | Figurka słonia

HomeAukcje archiwalneVaria 34Figurka słonia
144
Figurka słonia

Figurka słonia

Królewska Manufaktura Majoliki w Kadynach, przed 1944 r.
glina, barwne szkliwa zaciekowe; na spodzie tylnej nogi znak wytwórni; wys. 10,2 cm, dł. 13,5 cm; stan zachowania: po konserwacji