Varia 31 / 21 września 2019

267. | Figurka pisklęcia

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 31Figurka pisklęcia
267
Figurka pisklęcia

Figurka pisklęcia

Bing & Grondahl, Kopenhaga, 2 poł. XX w.
porcelana, malatury podszkliwne, sygnowana na spodzie; wys. 6,5 cm

Cena wylicytowana
200 zł