Varia 37 / 26 września 2020

215. Figurka jamnika

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Figurka jamnika
215
Figurka jamnika

Figurka jamnika

proj. Lubomir Tomaszewski, Ćmielów, l. 60. XX w.
porcelana, malowana natryskowo, sygnowana znakiem oraz wypisem; dł. 21 cm, stan zachowania: kilka rys na malaturze

Cena wylicytowana
1 200 zł