Sztuka Świata / 3 listopada 2016

178. Figurka Hotei, jeden z Siedmiu Bogów Szczęścia, tzw. Śmiejący się Budda, Japonia, k. 19 w.

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataFigurka Hotei, jeden z Siedmiu Bogów Szczęścia, tzw. Śmiejący się Budda, Japonia, k. 19 w.
178
Figurka Hotei, jeden z Siedmiu Bogów Szczęścia, tzw. Śmiejący się Budda, Japonia, k. 19 w.

kość słoniowa, sygn., wys. 7 cm

Cena wylicytowana
2 200 zł