Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

84. | Figura świętego Jana Nepomucena

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiFigura świętego Jana Nepomucena
84
Figura świętego Jana Nepomucena

Śląsk lub Czechy, XVIII/XIX w.
drewno lipowe, polichromowane; ubytki, uszkodzenia; wys. 32 cm

Cena wylicytowana
0 zł