Varia 34 / 15 lutego 2020

139. | Figura lisa

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 34Figura lisa
139
Figura lisa

Figura lisa

proj. Max Hermann Fritz, Rosenthal, 1 poł. XX w.
porcelana szkliwiona, sygn. wyciskiem i nalepką na spodzie; wys. 13,4 cm

Cena wylicytowana
1 300 zł