Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

20. | Figura chińskiego krawca

HomeAukcje nadchodząceAukcja Rzemiosła i BiżuteriiFigura chińskiego krawca
figura-chinskiego-krawca

Figura chińskiego krawca

proj. Alexander Struck, 1950 r., Miśnia, 2 poł. XX w.
porcelana biała szkliwiona; sygn. wyciskiem na podstawie: A. Struck, na spodzie znak wytwórni malowany podszkliwnie kobaltem; wys. 20 cm

Cena wywoławcza:
2 200 zł