Sztuka Świata / 3 listopada 2016

173. Fifka, Japonia, 1 poł. 19 w., okres Edo (1603-1868)

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataFifka, Japonia, 1 poł. 19 w., okres Edo (1603-1868)
173
Fifka, Japonia, 1 poł. 19 w., okres Edo (1603-1868)

kość słoniowa, reliefowa dekoracja zoomorficzna, sygn., dł. 12,5 cm

Cena wylicytowana
1 200 zł