Aukcja Malarstwa Polskiego / 8 lutego 2023

3. Feliks Sypniewski | Scena batalistyczna, 1982 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoScena batalistyczna, 1982 r.
scena-batalistyczna-feliks-sypniewski-797131scena-batalistyczna-feliks-sypniewski-813132

Feliks Sypniewski (1830-1902)

Scena batalistyczna, 1982 r.

akwarela, papier, 50,5 x 70 cm, sygn. l.d: F. Sypniewski 82

Cena wylicytowana
28 000 zł *Sprzedaż warunkowa