Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

25. Feliks Michał Wygrzywalski | Róże w wazonie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiRóże w wazonie
Róże w wazonie

Feliks Michał Wygrzywalski (1875 Przemyśl - 1944 Rzeszów)

Róże w wazonie

olej, sklejka, 24 × 27 cm
sygn. l. d.: F.M.Wygrzywalski

Cena wylicytowana
5 000 zł