4. Feliks Michał Wygrzywalski | Modlący się

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Modlący się
Modlący się - 1Modlący się - 2

Feliks Michał Wygrzywalski (1875 Przemyśl - 1944 Rzeszów)

Modlący się

olej, płótno, 49,5 × 70 cm, sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski