Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

7. Feliks Franicz (Franić) | Szarża Ułańska, Królestwo Polskie

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówSzarża Ułańska, Królestwo Polskie
Feliks Franicz (Franić) | Szarża Ułańska, Królestwo Polskie

Feliks Franicz (Franić) (1871-1937)

Szarża Ułańska, Królestwo Polskie

olej, sklejka, 35 x 27 cm
sygn. p. d.: Felix Franic

Cena wywoławcza:
5 000 zł