61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

14. Ewelina Rostek | Ciekawość, 2009

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiCiekawość, 2009
Ciekawość, 2009

Ewelina Rostek

Ciekawość, 2009

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł