48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

49. Ewa Żochowska | Forest, 2007

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiForest, 2007
49
Forest, 2007

Ewa Żochowska

Forest, 2007

olej, płótno, 100 x 160 cm
sygn. l.d. i na odwrocie