63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

53. Ewa Stryjska | Wielokropek II, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiWielokropek II, 2013
53
Wielokropek II, 2013

Ewa Stryjska

Wielokropek II, 2013

olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł