48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

23. Ewa Guzy | Fashion victims XXXXXX, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiFashion victims XXXXXX, 2014
Fashion victims XXXXXX, 2014

Ewa Guzy

Fashion victims XXXXXX, 2014

akryl, tempera, płótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Ewa Guzy