18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

41. Ewa Goral | Las, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Las, 2015
41
Las, 2015

Ewa Goral (ur. 1984)

Las, 2015

akryl, olej, płótno, 100 x 130 cm, opisany na odwrocie: EWA GORAL | 2015

2016 – wystawa zbiorowa „FLOW ZONE”, Galeria Gruning, Kraków

Ewa Goral Absolwentka Wydziału Malarstwa krakowskiego ASP. Zajmuje się malarstwem i projektowaniem graficznym. Wybrane wystawy indywidualne: 2015 – “Plant Consciousness”, Regent’s University, Londyn, UK; 2015 – Polska Akademia Nauk, Instytut Botaniki, Kraków; 2013 – Unit24 Gallery, Londyn, UK; 2012 – Galeria 81°, Warszawa; 2012 – Idea Fix, Kraków; 2011 – Galeria Inny Śląsk, Tarnowskie Góry. Wybrane wystawy zbiorowe: 2018/19 – Galeria Arttrakt, Wrocław; 2018 – Galeria Arttrakt, Wrocław; 2018 – Galeria Szyb Wilsona, Katowice; 2017 – Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa; 2016 – Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa; 2016 – Zealous X, RichMix, Londyn, UK; 2016 – Gruning Gallery, Krakow; 2016 – Bohema Nowa Sztuka, Warszawa; 2015 – SoContemporary Gallery, Londyn, UK; 2015 – Café 1001 Brick Lane, Londyn, UK; 2014 – Espacio Gallery, Londyn, UK; 2012 – Silence is a Lie, Urban Art Exhibition, SEZ, Berlin/DE; 2012 – Art. Inn, Warszawa; 2008 – Polish deConstruction Show, Londyn, UK; 2003 – BWA Gallery, Bielsko Biała
Cena wylicytowana
3 400 zł