46. Ewa Bajek | Rzeka, 2001

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Rzeka, 2001
46
rzeka-2001-ewa-bajek

Ewa Bajek

Rzeka, 2001

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie: EWA BAJEK
| OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO | 100 x 100 cm | 2001

Cena wylicytowana
1 000 zł