153. Eugeniusz Żarkowski | Koziołek

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Koziołek
153
koziolek-eugeniusz-zarkowski

Eugeniusz Żarkowski (XX w.)

Koziołek

brąz, wys, 28 cm, na podstawie: sygn. E. Żarkowski oraz znak odlewni A.Łopieńska