Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

10. Eugeniusz Zak | Kobieta z dzieckiem

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Kobieta z dzieckiem
kobieta-z-dzieckiem-eugeniusz-zak-1827424kobieta-z-dzieckiem-eugeniusz-zak-869551

Eugeniusz Zak (1884 Mogilno ? 1926 Paryż)

Kobieta z dzieckiem

olej, karton, tektura, 34,5 × 44 cm sygn. l. d.: Eug. Zak