Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

15. Eugeniusz Wrzeszcz | Widok na Wezuwiusz z Zatoki Neapolitańskiej

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoWidok na Wezuwiusz z Zatoki Neapolitańskiej
widok-na-wezuwiusz-z-zatoki-neapolitanskiej-eugeniusz-wrzeszcz-1408226widok-na-wezuwiusz-z-zatoki-neapolitanskiej-eugeniusz-wrzeszcz-1109036

Eugeniusz Wrzeszcz (1851 - 1916)

Widok na Wezuwiusz z Zatoki Neapolitańskiej

olej, płótno naklejone na tekturę, 27,5 x 42,5 cm, sygn. l.d.: E. Wrzeszcz

Estymacja:
10 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł