21. Eugeniusz Wrzeszcz | Dziewczyna przed chatą

HomeAukcje archiwalneVaria 33Dziewczyna przed chatą
Dziewczyna przed chatą

Eugeniusz Wrzeszcz (1851 - 1916)

Dziewczyna przed chatą

olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wylicytowana
15 000 zł