90. Eugeniusz Konopacki | Martwa natura

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Martwa natura
90
martwa-natura-eugeniusz-konopacki

Eugeniusz Konopacki (1906-1954)

Martwa natura

olej, płótno, 46 x 61 cm, sygn. p.d.: E. Konopatzki, na odwrocie nakleka wystawowa z Burges