Varia 35 / 20 maja 2020

34. Eugeniusz Eibisch | W kawiarni

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35W kawiarni
34
W kawiarni - 1W kawiarni - 2

Eugeniusz Eibisch (1896 Lublin - 1987 Warszawa)

W kawiarni

olej, płótno, 45 x 53 cm, sygn. p.d.: Ebiche

Cena wylicytowana
10 000 zł