Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

59. Eugeniusz Eibisch | Portret kobiety

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Portret kobiety
59
Portret kobiety

Eugeniusz Eibisch (1896 Lublin - 1987 Warszawa)

Portret kobiety

olej, płótno, 64,5 x 54 cm, niesygn.