Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

71. Eugeniusz Eibisch | Półakt kobiety

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Półakt kobiety
71
Półakt kobiety

Eugeniusz Eibisch (1896 Lublin - 1987 Warszawa)

Półakt kobiety

olej, płótno, 65,5 x 54 cm