Varia 11 / 19 maja 2016

80. Eugeniusz Eibisch | Martwa natura z arbuzami

HomeAukcje archiwalneVaria 11Martwa natura z arbuzami
80
Martwa natura z arbuzami

Eugeniusz Eibisch (1896 Lublin - 1987 Warszawa)

Martwa natura z arbuzami

olej, płótno; 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / .... (dalej nieczytelnie)