olej, sklejka, 47 × 37 cm
niesygnowany
Wystawiany i reprodukowany:
mnie interesuje tylko malarstwo. Eugeniusz Eibisch, wystawa w 20. rocznicę śmierci artysty, 12.10.2007 ? 15.12.2007, [red.:] D. Kubacka, Muzeum Lubelskie, Lublin 2007, s.106
Kolekcja Karola Zolicha