Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

88. Eugeniusz Eibisch | Femme au chemisier vert, ok. 1930 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiFemme au chemisier vert, ok. 1930 r.
88
Femme au chemisier vert, ok. 1930 r.

Eugeniusz Eibisch (1896 Lublin - 1987 Warszawa)

olej, płótno, 73 × 54 cm
sygn. l. d.: (E)biche?

Wystawiany i reprodukowany:
mnie interesuje tylko malarstwo. Eugeniusz Eibisch wystawa w 20. rocznicę śmierci artysty, 12.10.2007 ? 15. 12.2007,[red.:] D. Kubacka, Muzeum Lubelskie, Lublin 2007, s. 50.
Kolekcja Marka Roeflera.

Cena wylicytowana
43 000 zł