Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2015

66. Etienne | Tancerka orientalna

homeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiTancerka orientalna
66
Tancerka orientalna

Etienne (XIX w.)

Tancerka orientalna

olej, płótno, 40,5 × 30,3 cm
sygn. l. d.: Etienne