43 Aukcja Młodej Sztuki / 29 listopada 2014

20. Erwin Wyjadłowski | Marsz, 2012-2014

Strona głównaAukcje archiwalne43 Aukcja Młodej SztukiMarsz, 2012-2014
Marsz, 2012-2014

Erwin Wyjadłowski

Marsz, 2012-2014

akryl, płótno, 70 x 130 cm, sygn.na odwrocie

Cena wylicytowana
750 zł