Dawny Gdańsk i okolice / 14 sierpnia 2014

8. Erwin Elster | Ratusz w Gdańsku

Aukcja dziAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceRatusz w Gdańsku
Ratusz w Gdańsku

Erwin Elster (1887 Korszów - 1977 Gdańsk)

Ratusz w Gdańsku

akwarela, papier, 61,5 × 44 cm w świetle passe-partout
sygn. śr. d.: Elster