Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

78. Erwin Czerwenka | Wyspa Rab, 1929 r.

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWyspa Rab, 1929 r.
78
Wyspa Rab, 1929 r.

Erwin Czerwenka (1887 Czerniowce-1970 Kraków)

Wyspa Rab, 1929 r.

olej, płótno, 61 × 75 cm
sygn. i dat p. d.: Erwin Czerwenka/Rab 1929

Cena wylicytowana
6 500 zł