Varia® 47 / 25 czerwca 2022

24. Erno Erb | Przekupki

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 47Przekupki
Erno Erb | Przekupki

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Przekupki

olej, tektura, 24 × 34 cm
sygn. l. d.: „Erb”

– od około 1935 roku w kolekcji rodziny osiadłej w miejscowości Lida.
Po II wojnie światowej rodzina przeniosła się do Szymankowa (pomorskie).

Cena wylicytowana
9 500 zł *Sprzedaż warunkowa