Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

45. Erno Erb | Przekupki

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzekupki
45
Przekupki

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Przekupki

olej, sklejka, 24 × 34 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: E. Erb

Cena wylicytowana
3 800 zł