Varia 30 / 29 czerwca 2019

11. Erno Erb | Przekupki

HomeAukcje archiwalneVaria 30Przekupki
Przekupki

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Przekupki

olej, płyta tekturowa, 34,5 x 50 cm
sygn. l.d.: E.Erb

Cena wylicytowana
11 000 zł